Bizi Arayın

0216 494 07 74

Fabrika Pvc Yer Döşemesi

Firmamız tecrübemizle, müşterilerimize geniş bir Yelpazede ürünlerin sunumunu sağladık.Zarif tasarımı ve parlak kaplamasıyla Homojen ve Heterojen  pvc zemin ,endüstrinin normlarına uygun olarak en kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji araçlarını kullanarak tasarlanır, kusursuz bir şekilde , müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şartnamelerde sunulmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. PVC zemin kaplama’ları Anti bakteriyel özellik göstermektedir.Bu sebeple özellikle hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda en çok PVC zemin kaplamaları tercih edilmektedir, pek çok çeşitleri bulunmaktadır. cila gerektirmeyen malzemeden yapılmaktadır. Temizliği oldukça kolaydır

Anti bakteriyel olmasının yanında Anti statik özellik de gösterirler.PVC zemin kaplama tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır,yalnızca inan sağlığı için sağlıklı değildir. Aynı zamanda doğa dostudur. Doğada kısa sürede çözülebilmektedir,Pvc Zemin Kaplama tamamı kolayca temizlenmektedir. Bu da temizlikle saatlerce uğraşmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar…

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır,Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir.Pvc yer döşemesi olarak piyasa da kullanılmıştır.

Almanya’ da üretilmiş olup, ülkemize gelen bu kaplama türü kullanım alanının geniş olmasıyla birlikte en çok hastane, okul ve askeri binaların kaplanmasında kullanılmıştır,Hijyenik olması ve her türlü yabancı etkiye karşı direnç göstermesi bu ürünün en önemli tercih sebebi olmuştur, sudan, ısıdan ve ışıktan etkilenmeyişi hastane okullar için ve Fabrika Pvc Yer Döşemesi son derece önemli nitelik taşımaktadır.

Yanmaz özellikte ve sertifikalı oluşu pvc zemin kaplama adlandırılmış ve bu özelliklerde sunulmuştur,en önemli özelliği ve tercih sebebi geniş renk seçeneği ve tercihi sunmasıdır. İstenilen ölçülerde bordür çalışmaları yapılmaktadır.

TSE belgeleriyle ve yanmaz sertifikalarla hizmet sunulması ürün kalitesini daha da artırmaktadır. Kimyasal maddelerden etkilenmeyişi ve bütün bu özelliklerinin yanı sıra estetik ve sağlam görünümü sayesinde diğer zemin kaplama türlerinden bir adım öne taşımaktadır.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>