Bizi Arayın

0216 494 07 74

Heterojen Yer Kaplama

Heterojen Yer Kaplama,Sentetik polimerden polivinil klorürden yapılmış PVC zeminler, kamuya açık alanlarda ve ticari mekanlarda değil, özel alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır ,Bunun sebepleri, tasarımcıların olasılıklarının yanı sıra pratik bir nitelik taşıyor.

Modern PVC tasarımlar Homojen ve Heterojen olarak ikiye ayrılıyor

Homojen PVC zeminler, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle hastaneler, okullar, kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler.

Yüzey poliüretan kaplaması, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır. Homojen PVC yer döşemesi pratik ve ekonomiktir

Heterojen PVC zeminler, tabaka üzerine tabaka prensibi ile üretilmektedir.Süper yüksek kaliteli % 100 dayanıklı Pvc zemin kaplama sunduğumuz en çok yönlü ve dayanıklı yer döşemesidir.

Yüksek kaliteli PVC yer döşemesi ticari döşeme, Aşınmaya dayanıklı, yangına dayanıklı, su geçirmez,Basınca dayanıklı, aşındırmaya karşı dirençli, Göz zevkine hitap Eden ürünlerdir!

Heterojen  tip katların yüzeyi baskı veya yüzey işlemi (yüzey dokusu) ile tasarlanmıştır. Heterojen Yer Kaplama,Sürtünme ve yıpranmaya karşı direnç, basılı tasarımlara (aşınma tabakası kalınlığı) PVC kaplamadan yapılmış dış tabaka kalınlığı ile doğru orantılıdır,güvenli Avrupa birliğinde özel olarak üretilen pvc esaslı bir üründür,yüzeyinde ekstra cila ve benzeri uygulamaları gereksiz kılmaktadır.

Projeniz de en uygun çözümü seçmemizi sağlayacak karo ve rulo ebatlı malzemeler ile işimiz daha kolay. Kaynak kordonları ruloları birleştirmek için tasarlanmıştır.

Poliüretan son kat yüksek hijyenik standartlara katkıda bulunur, yüzeyleri 0.70 mikron ( Pur)  yüzeydir,çeşitleri ve kalitesini daha yakından görebilmek için mağalarımızı ziyaret edebilirsiniz

 Heterojen Yer Kaplama fiyatları ,Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır, Geniş stoklarımızla renk seçeneklerini sunarak ,Kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>