Bizi Arayın

0216 494 07 74

Mineflo döşeme fiyatları

Mineflo döşeme fiyatları ,özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir,görünüşü ahşap parke gibidir,bu sebeple estetik bir görünümleri vardır.

Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur,böylece istediğiniz randımanı alamazsınız, Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır.

Mineflo  ahşap veya taş görünümünde olabilmektedir. Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar, uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir, Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında mineflo çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir, çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür.

Mineflo döşeme fiyat listesi ve ürün detayları için iletişime geçebilirsiniz 

 

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>