Bizi Arayın

0216 494 07 74

Mineflo Kaplama

Mineflo Kaplama, özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu zemin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır. Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez.

Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız.

Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde mineflo zeminler daha çok tercih edilmektedir.

Mineflo zemin uygulaması da oldukça basittir. Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır.

Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar. Mineflo yer kaplamalar uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir,düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz,diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında mineflo çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir.

Mineflo çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>