Bizi Arayın

0216 494 07 74

Okul Pvc Zemin Kaplama

              Okul Pvc Zemin Kaplama

Okul Pvc Zemin Kaplama,en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir,Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır,Pvc zemin kaplaması Tüm kalite tespit programlarından geçirilerek üretilmiştir

Zemin kaplama sanatı Türkiye’nin her yerinde yayılmış ve görsel anlamda büyük ilgi uyandırmış bir yapı dekorasyon materyali haline gelmiştir, her mekana uyan tasarımlar ile kullanmak isteyenlere geniş olanaklar sunarak hayatımıza renk katmaya devam etmektedir.

Büyük ilgi gören renkli tasarımlar renkleri dışında kullanış olarak da tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır,uygulamasını en uygun Kampanyalı fiyatlarla sizlere sunmaktayız günümüzde en çok tercih edilen eminlerdir.

Hijyenik olmaları tercih sebeplerinin başında Yer kaplama malzemesi heterojen, poliüretan ile güçlendirilmiş saf PVC aşınmazlık tabakası ve mineral baskılı yüzeyi çizilmelere, lekelenmelere ve kaymaya karşı dirençli olan  Antibakteriyel oldukları için yüzeyinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da barınamaz. Özellikle hastanelerde Hijyen açısından oldukça tercih edilmektedir.

Okul zeminlerin kullanımı çok yoğundur,Bu sebeple zeminin de dayanıklı olması gerekmektedir. Endüstriyel PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır, Bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir Avantajları saymakla bitmez,PVC kaplama’ların darbe dayanımı oldukça yüksektir. PVC zemin kaplamalar su geçirmez ve leke tutmaz.

Tek renkten oluşan zemin kaplama 16 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulmaktadır, Ayak sesini içine alan zemin kaplama türü iş yerlerinde tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Çöküntü ve çiziklere karşı dayanıklılık sunan pvc zemin kaplama aynı zamanda esnek malzeme yapısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır

İnsan sağlığına tehdit oluşturan hiçbir madde içermemesi sebebiyle tercih edilmektedir  geleneksel zemin kaplama malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı, Zemin Pvc Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kaliteli zemin kaplamasıdır.

Her alana uygunluğu bilinen ile evler, hastaneler, okullar ve bürolarda kullanım yoğunluğu ile her zevke hitap etmektedir.

Aynı zamanda da hijyen noktasında büyük önem arz eden kaplama türleri anti bakteriyel olma özelliği ile de tercih edilen malzemeler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Tercih sebeplerinden bir diğer unsur da kolay temizlenmesi aynı zamanda da leke tutmama özelliğidir. Özellikle anaokullarında bu nokta çok önemlidir. Defalarca yenilenmek zorunda olmayan kaplama türü bütçeye de katkı sağlar.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>