Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc Zemin Kaplama Anadolu yakası

Pvc Zemin Kaplama Anadolu yakası,Firmamız tecrübemizle, müşterilerimize geniş bir Yelpazede Antibakteriyel Yer Döşemeleri‎ ürünlerin sunumunu sağladık.

Zarif tasarımı ve parlak kaplamasıyla Homojen ve Heterojen  pvc zemin ,endüstrinin normlarına uygun olarak en kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji araçlarını kullanarak tasarlanır, kusursuz bir şekilde , müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şartnamelerde sunulmaktadır.

Homojen ve Heterojen  PVC zemin, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle Fabrikalar,Hastaneler,Okullar, Fabrika ,kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler. Yüzey poliüretan kaplama, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır.

İç mekan tasarımlarında kullanılan ,sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır”

Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir.

Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir,Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır,ürün olup tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan  her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir.

Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile ticari alanlara kullanım olanağı sunulmuştur.

Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla yoğun kullanımlı alanlara  ve farklı mekanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

( Sağlamlık, kayma direnci,konfor ve kolay bakım, en önemli unsurlarındandır )

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>