Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc zemin kaplama fiyatları

              Pvc zemin kaplama fiyatları

Pvc zemin kaplama fiyatları ; Yoğun kullanımlı ve Konut tipi ürünler olarak değerlendirilir,Yoğun Trafik kullanımlı gerekliliklerine göre PUR, Anti-bakteriyel, ateşe dayanıklı, gıda sınıfı, anti-mantar vb. Gibi özel özellikler sunan çok çeşitli ürünler sunmaktadır.

Eşsiz performans En iyi yaşam döngü maliyetleri Yenilikçi Tasarım, canlı renklere uzanan yelpazesi, kullanıcı dostu konforu ve ahşap görünümüyle her ortama uygun bir renk ve tasarım çözümü sunuyor. Bu kadar çok seçenek sayesinde, duruşu ve fonksiyonu değişse de performanstan ödün vermeden tüm alanlarda akıp giden sonsuz bir yüzey oluşturmak mümkündür

Döşeme, tüketici zevklerine ve uygulamalarına bağlı olarak ultra mat’den süper yüksek parlaklığa kadar çeşitli yüzeylerde sunulmaktadır. Ürünün çizilmeye karşı dayanıklı ve daha dayanıklı olmasını sağlamak için döşeme üzerine PU kaplamaları da sunuyoruz.

Pvc Zemin Kaplama Yoğun trafik , hijyen, kolay temizlenme, kimyasallara direnç gibi önemli kullanım özellikleri ile Almanya’da üretilen Pvc Zemin Kaplama,Hastane Zeminleri ve Okul Zeminleri başta olmak üzere tüm genel alanlarda sadeliğin, sağlığın ve dayanımın simgesidir. Polivinil klorür, (Genelde kısaltılmış olarak PVC diye kullanılır.) oldukça geniş kullanım alanı olan bir plastik Pvc zemin kaplama Kimyasal endüstrisinde en değerli ürünlerden biridir

Dünyada PVC’nin %50’den fazlası yapı sektöründe kullanılır. Yer Kaplama, Ahşap, Parke, Taş ve Seramik zeminlerden esinlenerek tasarlanan lüks vinil zeminler, doğal kaynaklar tüketilmeden üretilmesi, cila bakım gerektirmemesi,sudan etkilenmemesi, antibakteriyel yapısı vb… pek çok artısı ve 10 yıl garantisiyle uygulandığı her alanda kullanıcılarını her anlamda memnun eder.

Mineflo Konut tipi ,mekanlarınıza gösteriş sağlayan estetik görünümlü ısıya ılıtımlı sudan ve rutubetten etkilenmeyen ürünlerimizi Pvc zemin kaplama fiyatları  uygun olarak sizlere özel sunulmuştur.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>