Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc Zemin Kaplama Gebze

             Pvc Zemin Kaplama Gebze

Pvc Zemin Kaplama Gebze,Firmamız tecrübemizle, müşterilerimize geniş bir Yelpazede Antibakteriyel Yer Döşemeleri‎ ürünlerin sunumunu sağladıkZarif tasarımı ve parlak kaplamasıyla Homojen ve Heterojen  pvc zemin ,endüstrinin normlarına uygun olarak en kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji araçlarını kullanarak tasarlanır, kusursuz bir şekilde , müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şartnamelerde sunulmaktadır.

PVC zemin, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle Fabrikalar,Hastaneler,Okullar,kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler. Yüzey poliüretan kaplama, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır.

Pvc yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır, kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar.

Ses azaltma özelliğinin yanında elektirklenmeyi emme özellikleri de vardır.

Antibakteriyel ,Antistastik,Endüstriyel Zemin kaplama yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez, kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır,yüzeyi özel

Poliüretan PUR tekniği ile güçlendirilmiştir. Pvc zemin kaplaması Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. PVC zemin kaplama pek çok avantajı vardır.

Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz

Zemin döşemesine yeni bir boyut kazandıran pvc zemin kaplama nedir? Bu tip kaplama 20. yüzyıl ile birlikte hayatımıza giren Avrupai yaşam tarzlarından yer döşemesinde kullanılan plastik yapıdır. Birtakım bileşenlerden oluşan yapı önce eritilerek sonra da şekil verilip ve bu şeklini koruması için sertleştirilen malzemeden oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan yapı uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaya devam edilmektedir,her doku ve tasarımdan oluşan kaplama herkesin zevkine uygun modeller üretmeye de devam etmektedir.

Evlerimiz veya iş yerlerimizin iç tasarımı sürekli değişirken, zemin kaplama konusunda da bu olmuştur. Beton evlerle birlikte, zeminlerde beton yapılmıştır. Ancak bu kişilere sürekli tozlu ve kışın oldukça soğuk bir ortam sunmuştur. Bu da kişilerin sağlığını kötü etkilemiştir. Beton sonrası mozaik veya mermer, zemin kaplaması olarak kullanılmıştır. Ancak bu da hem estetik olmamış hem de kışın soğuk ortamı yine insanların önüne sunmuştur.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>