Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc Zemin Kaplama Heterojen

Pvc Zemin Kaplama Heterojen,İç mekan tasarımlarında kullanılan , sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir.

Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır,Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir

Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur,Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin ve yoğun kullanımlı alanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir,oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Bir kere yaptırdığınız uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

PVC zemin kaplama ürün serileriyle uyumlu renklerde, güvenlik, kaydırmazlık, dayanıklılık ve ses azaltma özelliklerine sahip şık ve güvenli Avrupa birliğinde özel olarak üretilen pvc esaslı bir üründür,yüzeyinde ekstra cila ve benzeri uygulamaları gereksiz kılmaktadır.

Projeniz de en uygun çözümü seçmemizi sağlayacak karo ve rulo ebatlı malzemeler ile işimiz daha kolay. Kaynak kordonları ruloları birleştirmek için tasarlanmıştır. Bunun dışında dekorasyon amaçlıda kullanılabilinir. Birleşim yerleri sıcak kaynak çekilerek birleştirilir. Sıcak kaynakla düz su geçirimsiz bir zemin elde etmiş oluruz.

En üst seviye hijyen ve nem koruması için sıcak kaynak uygulamasını öneriyoruz Pvc zemin kaplama malzemelerinin diğer bir avantajlı hafif olması ve kolay şekil almasıdır,uygulaması , aşamasında bazı kurallar vardır.Zeminin Pvc zemin kaplamaya uygun olarak hazırlanması gerekmektedir.

Zemin eğer bozuksa Astar, şap çok düzgün bir şekilde zemine uygulanmalıdır Zemin düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Bu da yapılacak olan pvc ‘nin çeşidine göre de değişkenlik gösterebilmektedir,zemin şapında, kullanılması gereken bir çok şap markası vardır kaliteli marka kullanılması tavsiye ederiz.

Pvc zemin uygulanması için ortam sıcaklığının yeterli seviyede olması gerekmektedir. Şap tam kurumalı ve döşeme yapılacak zemin tam olarak temizlenmelidir, toz kesinlikle olmamalıdır. Pvc zemin’lerin yapıştırılmasında pvc özel yapıştırıcısı kullanılmaktadır

Malzeme zemine iyice yapıştırdıktan sonra eğer ek yerleri olmuşsa özel malzemenizin aynı renginde sıcak kaynak fitili uygulanırsa malzemenizin daha güzel bir görünüm sağlıcaktır ,Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik çok önemlidir.

 

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>