Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc zemin kaplama Homojen

              Pvc zemin kaplama Homojen

Pvc zemin kaplama Homojen,Dayanıklı homojen ticari Poliüretan yüzey işlemi, devam eden bir temizlik rejimi için mükemmel bir temel oluşturarak bakım maliyetlerinde tasarruf sağlar  ayanıklılıkları, bakım ve çok yönlülüğü nedeniyle çok popüler,her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih sebebidir.

Model ve renk kartelası oldukça geniştir,Yaptıracağınız mekana uygun renk ve modelleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplama Homojen, iş yerlerine, ofislere, hastanelere, yemekhanelere, spor salonlarına, okul ve kreşlere uygulanabilmektedir.

Sanayi ,fabrika işyerlerinde zeminlerinde tercih edilme sebebi Antibakteriyel oluşu ağar yük darbelere transpalet ağırlıklarına dayanıklı oluşu temizliği kolay ve kimyasallardan etkilenmemesi tercih edilme sebebidir

Geniş renk ve kalite seçeneklerle stoklarımızda talep edilen metrajlarda pvc zemin kaplama ürünleri bulunmaktadır

Kaliteli işcilik ve mazleme kalitesi çok önemlidir buda göz önüne alınmalıdır ,Uygulama kolaylığı ve kullanışlı olması sebebi ile günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. PVC emin kaplama’ların avantajları saymakla bitmez.

En bilinenleri ve önemlileri ise şu şekildedir,Anti bakteriyel özellik gösterdikleri için bakteri formları yüzeylerinde yaşamaz.

Antistatik özellik göstermektedir. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik bazı hassas çalışan elektrikli cihazların etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi mekanlarda PVC zemin kaplama tercih edilmektedir

Homojen vinil, canlılık ve renk derinliği sunan 1 kattan oluşur,Ağır trafiğe açık alanlar için mükemmel bir döşeme seçeneği haline getiren inanılmaz dayanıklı ve leke karşı dayanıklıdır.Pvc zemin kaplama tüm kalınlığı boyunca tutarlı bir şekilde kompozisyon ve yürütmeyi sürdürür.

Aşınma (kullanışlı) tabaka zemin kaplaması kalınlığı ile aynıdır .Hastaneler, okullar, laboratuarlar ve ofisler gibi yoğun trafikte bakım kolaylığı ve uzun ömür gerektiren kamu, kurumsal ve ticari binalar için önerilir

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>