Bizi Arayın

0216 494 07 74

Pvc zemin kaplama Kadiköy

Pvc zemin kaplama kadiköy,Yoğun trafik alan yerlerde de yıllar sonra bile aynı güzelliğini koruyabilmektedir. Gürültüyü azaltabilme özelliğinin olması, yoğun trafik alan yerlerde uygulanması kullanıcıların rahat nefes almasını sağlayacaktır.

Ayrıca tasarımcılar tarafından bilinçli olarak uygulan modeller ile küçüķ odaları büyük, büyük odaları ise küçük gösterebilme imkanı vardır.

Tozlar, belirli cisimler sayesinde belli ölçütlerde yıprandığında, hafif bir cila uygulamasıyla son verilebilir,döşemelerine sahip olması gereken kurumlar,Ticari tip ve sağlık ile endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilen ve çeşitlenen bu sistemler,yanmaya karşı dayanıklı olan çeşitleri tercih edilmeli ve koruyucu tabalı ve çok kaygan olmayan özelliklere sahip olması göz önünde bulundurulmalıdır, gerçekten çok çözümlü bir teklif sunma potansiyeli ile tasarımı bir araya getiriyor,yoğun kullanımlı alanlar ve konut zeminlerine  kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir.

Yenilenmiş malzemeyi yepyeni bir tasarım potansiyeliyle ve renk sayısı ikiye katlanarak yelpazesiyle buluşturuyor.Yeni biçim ve aksesuarların –karolar, döşeme tahtaları, akustik ve kaymaz, ayrıca çok renkli kaynak kordonları eklendiği,birçok çözüm sunan gerçek bir teklif, Canlı renklere uzanan yelpazesi, kullanıcı dostu konforu ve ahşap görünümüyle her ortama uygun bir renk ve tasarım çözümü sunuyor.

Pvc zemin kaplama bu kadar çok seçenek sayesinde, duruşu ve fonksiyonu değişse de performanstan ödün vermeden tüm alanlarda akıp giden sonsuz bir yüzey oluşturmak mümkün !

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>