Bizi Arayın

0216 494 07 74

Yer Döşeme

Yer Döşeme,gerçekten çok çözümlü bir teklif sunma potansiyeli ile tasarımı bir araya getiriyor,Hastanelerden okullara,fabrikalar, otellere veya ofislere, ıslak alanlardan yatak odalarına kadar tüm ortamlarda tek bir çözüm veya çevre kusursuz uyum sağlayan eksiksiz bir çözümler bütünü sunabilir. Yenilenmiş malzemeyi yepyeni bir tasarım potansiyeliyle ve renk sayısı ikiye katlanarak yelpazesiyle buluşturuyor.

Yeni biçim ve aksesuarların –karolar, döşeme tahtaları, akustik ve kaymaz, ayrıca çok renkli kaynak kordonları– eklendiği,birçok çözüm sunan gerçek bir teklif,Canlı renklere uzanan yelpazesi, kullanıcı dostu konforu ve ahşap görünümüyle her ortama uygun bir renk ve tasarım çözümü sunuyor.

Bu kadar çok seçenek sayesinde, duruşu ve fonksiyonu değişse de performanstan ödün vermeden tüm alanlarda akıp giden sonsuz bir yüzey oluşturmak mümkün..

Pvc zemin kaplama, şerit şeklinde sıra halinde geçen ve genellikle hastane ve okul içerisinde kullanılmaktadır. Sade yapısı ile daha çok resmi alanlarda kullanılmakta olan kaplama türü hijyen olma özelliği ile tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Hastane ve okul gibi mekanlarda kullanımı oldukça yaygın olan Yer döşeme ürününün  Anti bakteriyel oluşu da bu özelliği arttırmaktadır

Yer döşeme Fiyatları ,oldukça uygundur kampanyalı ürünlerden yararlanmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>