Bizi Arayın

0216 494 07 74

Zemin Kaplama

                   Zemin Kaplama

Zemin Kaplama,Firmamız tecrübemizle, müşterilerimize geniş bir Yelpazede Antibakteriyel Yer Döşemeleri‎ ürünlerin sunumunu sağladıkZarif tasarımı ve parlak kaplamasıyla Homojen ve Heterojen  zemin ,endüstrinin normlarına uygun olarak en kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji araçlarını kullanarak tasarlanır, kusursuz bir şekilde , müşterilerimizin kesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli şartnamelerde sunulmaktadır.

PVC zemin, uzun ömürleri nedeniyle ekonomik bir çözümdür ve bu nedenle Fabrikalar,Hastaneler,Okullar, Fabrika ,kütüphaneler, süpermarketler, depolar ve benzeri yüksek trafik ve endüstriyel alanlarda iyidirler. Yüzey poliüretan kaplama, kirin yüzeye yapışmasını önler ve zeminin temizlenmesini kolaylaştırır,Zemin kaplama,hemen hemen tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Bu zemin kaplamaların bu kadar popüler olmasının ve tercih edilmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır.

Bu sebeple bu kaplamaların yüzeylerinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz ya da üreyemez. Bu özelliğinden dolayı özellikle hastanelerde tercih edilmektedir. Oldukça hijyenik olması sebebiyle de okul ve kreşlerde tercih edilmektedir, bir diğer önemli özelliği de Anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikli hassas çalışan makineler bu elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların çokça bulunduğu yerlerde,zemin kaplamalar pek çok model ve markada bulunabilir.

Temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez ve katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamalar ise her yerde aynı özelliği gösterir.

Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. zemin döşeme renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Bu sebeple yaptıracağınız yere uygun model ve desenleri rahatlıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplama okul kreş hastane yemekhane fabrika ev iş yerleri ofis ve bunun gibi pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>