Bizi Arayın

0216 494 07 74

Armstrong Pvc zemin kaplama
28 Ocak 20150 Görüntülenme

Armstrong Pvc zemin kaplama,Mekanaları mükemmel  performansa ve ekstra rahatlığa kavuşturan ahenkli tasarımlarlı ürün malzemesi, ses iletimini azaltacak köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. Ayak rahatlığını arttırarak ve ses iletimini büyük ölçüde azaltarak, bu ürünü okul koridorlar,gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık hizmeti alanları için mükemmel seçim haline getirir.

Süper yüksek kaliteli  % 100 dayanıklı Pvc zemin kaplama  sunduğumuz en çok yönlü ve dayanıklı yer döşemesidir.

Yüksek kaliteli PVC yer döşemesi ticari döşeme, Aşınmaya dayanıklı, yangına dayanıklı, su geçirmez,Basınca dayanıklı, aşındırmaya karşı dirençli, Göz zevkine hitap Eden ürünlerdir,Aşınma dayanıklılığı, düşük bakım ve yaşam döngü maliyetleri açısından aynı büyük avantajları sunmaktadır.

” Öncelikli olarak pvc zemin kaplama malzemesi nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım”

Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar,estetiğin ve kalitenin  bütünleştiği ürünler herşekilde sağlamlığını göstermektedir.

Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır. Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

” İç mekan tasarımlarında kullanılan ,sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır”

Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir.

Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir,Armstrong Pvc zemin kaplama,Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Armstrong Pvc zemin kaplama Anti bakteriyel ,ürün olup tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan  her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir.
Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile ticari alanlara kullanım olanağı sunulmuştur.

Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla yoğun kullanımlı alanlara  ve farklı mekanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

( Sağlamlık, kayma direnci,konfor ve kolay bakım, Pvc zemin kaplama’larımızın en önemli unsurlarındandır )

Armstrong zemin kaplama,Armstrong yer kaplama,İstanbul Armstrong zemin döşeme,Armstrong pvc yer kaplama ürünler hakkında bilgi Almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Pvc zemin kaplama İstanbul Pvc yer döşeme Pvc Zemin kaplama
>