Bizi Arayın

0216 494 07 74

Armstrong Pvc zemin kaplama,
28 Ocak 20150 Görüntülenme

Öncelikli olarak pvc zemin kaplama malzemesi nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım. Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar. Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır. Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

İç mekan tasarımlarında kullanılan ,sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan  her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile ticari alanlara kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla yoğun kullanımlı alanlara  ve farklı mekanların büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.