Bizi Arayın

0216 494 07 74

Forbo Pvc zemin kaplama
28 Ocak 20150 Görüntülenme

Forbo Pvc zemin kaplama,oldukça hijyeniktir. Bu sebeple özellikle hastanelerde, hastanelerin yoğun bakım üniteleri ve Ameliyathane’lerinde gıda sektöründe, yemekhanelerde tercih sebebidir. PVC zemin kaplama da fabrikalarda çokça tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama Homojen ve heterojen zemin kaplama olarak ikiye ayrılır. Homojen zemin kaplma daha çok fabrika ve hastane gibi ortamlarda tercih edilmektedir , Çünkü homojen zemin kaplamaların aşınma dayanımı oldukça yüksektir ve her yerinde özelliği aynı Pvc zemin kaplama renk ve desen kartelası da oldukça geniştir.

Yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolayca seçebilirsiniz. Forbo Pvc zemin kaplama ,Ayrıca oldukça dayanıklıdır. Zemin kaplamalarının çok fazla tercih edildiği günümüzde en uygun fiyatı ve en doğru seçeneği bulmak, bu alanı geniş olan piyasa da biraz zor olmaktadır. Zemin kaplamaların arasında en çok öne çıkan Forbo Pvc zemin kaplama olmuştur,en önemli özelliği bakteri barındırmaması, her türlü zevk ve renk seçeneğini sunması, hızlı ve kolay uygulanabilir olmasıdır. Pvc zemin kaplama bularak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Firmaların pvc kaplamalarında uyguladıkları fiyatlar farklı olup, kendi içlerinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik tabiki uygulan yer, ölçü ve mekan farklılığına göre de değişmektedir.

Forbo Pvc zemin kaplama Genelde birim metraj fiyat uygulaması yapılmaktadır. Örneğin pvc uygulama yapılacak olan yer çok büyük bir mekansa toplam fiyat verilir ve toplam fiyat üzerinden belirli bir indirim yapılır. Yok eğer uygulama yapılacak mekan küçük bir mekansa metraj fiyatı uygulanır. Pvc zemin kaplama Pur ile güçlendirilen tekniği ile ekstra fiyat uygulanması yapılmaz.Toplu alımlarda bulmak daha kolaydır. Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan pvc zemin kaplama her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir,renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur. Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Genellikle evlerde taş ve ahşap desenli tarzlar kullanılarak dikkat çekilmektedir.

Yalnız şu nokta belirtilmeden geçilmemelidir. Tüketiciler piyasanın en uygun ürünü olsun isterken, kalite bakımından da diğer piyasa ürünleriyle eşit olsun istemekteler. Ürünlerin yapısındaki malzeme eksikliği, ürün satışlarını önemli oranda düşürür. Piyasalara bakıldığında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Forbo Pvc zemin kaplama bulmak son derece kolaydır. Sadece bunun için biraz saha araştırması yapmak gerekmektedir. İyi bir araştırma sonucunda en uygun kaplamayı bulmak hiç de zor olmayacaktır. Zemin döşemesi yaptırmak istiyoruz ve araştırma yaparken ilk aklımıza gelen soru pvc zemin kaplama özellikleri nelerdir? Neden tercih etmeliyiz? Güzel görüntülere ortam sağlayan bu tip yer kaplama aynı zamanda sizin tasarladığınız bir şekil ile buruşturulup evinizde veya is yerinizde farklı görüntüler oluşturabilirsiniz.

Görüntüsü ve işlevi ile tercih oranı sürekli artan bir ivme gösteren yeni tarz yer döşemeleri, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek adına farklı renklerle piyasaya çıkmaya devam ediyor.Neden bunları kullanalım, pvc zemin kaplama özellikleri nelerdir diye soranlar için. Kısaca özetleyelim. Üzerinde toz ve leke tutmaz, anti bakteriyeldir, farklı tarz ve desenlere sahip olan bu kaplama çeşidi kullanacak olduğunuz alanlara hem temizlik getirsin hem sağlığınız tehlikeye düşmesin hem de ortama renk katsın. Kim istemez ki evlerinde bu kadar hoş özelliklere sahip bir kaplamayı.

Zemin kaplama arasında yer alan bir diğer konuda zemin yüzeyini tek parça halinde kaplaması ile su sızdırma gibi bir olasılık yoktur. Hem uygun fiyatlı hem de her alanda kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda cila gerektirmeyen yapısı ile kendi özelliğini uzun yıllar koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çevre bilinci ile üretilmiş ürünler çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmaya devam ediliyor.

Forbo Pvc zemin kaplama Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır.Bağlantı Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir.

Forbo pvc zemin kaplama’nın Çok geniş renk ve desen seçenekleri vardır,istenilen desen, logo ,bordür çalışması yapılmaktadır Zemin kaplama ile yaşam şeklinizi, renginizi kendiniz belirleyebilir küçük dokunuşlar yaparak hayatınıza renk katabilirsiniz. Milli eğitim kurumlarında, toplu konutlarda, spor salonlarında ve otel işletmelerinde sıklıkla karşılaşabileceğimiz bu tür kaplama çeşidi zengin renk seçeneği ile farklılaştırılarak özellikle otel gibi mekanlarda görsel anlamda müşteri çekebilme potansiyeline sahip olur.Sektörümüzde,pvc zemin kaplama faaliyet alanlarındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek günümüz zemin kaplama istek ve beklentilerine Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.