Bizi Arayın

0216 494 07 74

Gerflor Pvc zemin kaplama
28 Ocak 20150 Görüntülenme

Gerflor Pvc zemin kaplama,Sentetik polimerden polivinil klorürden yapılmış PVC zeminler, kamuya açık alanlarda ve ticari mekanlarda değil, özel alanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır . Bunun sebepleri, tasarımcıların olasılıklarının yanı sıra pratik bir nitelik taşıyor.

Yaşadığımız mekanlarda , estetik, bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini bir arada sunabilen ürünlerin pek çok avantajı vardır,Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır.Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz.

Zengin renk ve model seçimine sahiptir,Uygulaması kolay ve hızlı, temizliği pratik ve ekonomiktir,uygulamasını en uygun Kampanyalı fiyatlarla sizlere sunmaktayız günümüzde en çok tercih edilen eminlerdir.

Hijyenik olmaları tercih sebeplerinin başında,heterojen, poliüretan ile güçlendirilmiş saf PVC aşınmazlık tabakası ve mineral baskılı yüzeyi çizilmelere, lekelenmelere ve kaymaya karşı dirençli olan Anbakteriyel oldukları için yüzeyinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da barınamaz.

Renk uyumunun insan sağlığına olumlu katkıda bulunur. İşte bu yüzden yenilenenmimarlara daha çok desen kombinasyon esnekliği sunmak amacıyla zenginleştirildi.

Özellikle hastane, okul ve diğer kamu kuruluşlarında kullanılan ürünler ,ana renkler ve nötr renklerden oluşan, gri ve bej tonlarının hakim olduğu, 3D efekti olan yönsüz desenlere sahip yepyeni bir seri.pvc kaplama, ana renklerdeki çipli desenleriyle adeta kauçuk görünümünü yakalıyor 

Özellikle hastanelerde Hijyen açısından oldukça tercih edilmektedir,Fabrikaların ortam şartları çok ağırdır. Bu sebeple zeminin de dayanıklı olması gerekmektedir.

Endüstriyel PVC zemin kaplama oldukça dayanıklıdır.Gerflor Pvc zemin kaplama,bir kere yaptırdıktan sonra uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir, avantajları saymakla bitmez, darbe dayanımı oldukça yüksektir, su geçirmez ve leke tutmaz.

Temizliği de oldukça kolaydır, Bu sebeple günümüzde kaplama olarak tercih sebebi Gerflor Pvc zemin kaplama , 2 mm kalınlığında kauçuk malzemeden üretilmiş yangına dayanıklı zemin kaplamalarıdır.

Eşsiz tasarım, Yüksek güç,Mükemmel doku,Dayanıklı,Eşi benzeri görülmemiş aşınma direnci,0,7 mm saf PVC şeffaf aşınma tabakası, Kolay ve düşük maliyetli bakım için PU kaplama,Çizilmelere, aşınmaya, kirlenmeye ve lekelenmeye karşı mükemmel

Tek renkten oluşan zemin kaplama 16 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulmaktadır,Ayak sesini içine alan zemin kaplama türü iş yerlerinde tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Çöküntü ve çiziklere karşı dayanıklılık sunan Gerflor Pvc zemin kaplama, aynı zamanda esnek malzeme yapısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Firmamız yenilikçi zemin çözümleri ilkesi üzerine kurulmuş, teknolojiyi ve kaliteyi harmanlayarak hizmet vermektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.