Bizi Arayın

0216 494 07 74

Mineflo Zemin Kaplama
7 Mart 20220 Görüntülenme

Mineflo Zemin Kaplama,özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu zemin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır.  eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız. Mineflo Döşeme Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde zemin kaplama daha çok tercih edilmektedir. zemin uygulaması da oldukça basittir. Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır.

Mineflo Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir ? yapılacak yere ve seçilecek malzemeye göre değişir  iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak zemine uygulanır. Ahşap parke görümlü  desenleri ile estetik görünüm sağlar. sudan ve rutubetten etkilenmez yeterki  uygulanacak yere doğru düzgün uygulansın, Aksi taktirde düzgün ve komple yapıştırma olmadığı takdirde koku yapar ve direncini kaybederek deforme olur. Günümüzde yer döşeme yavaş yavaş yerini Parkelere bırakmış gibi görünse de Ticari zemin kaplamalarında hala rovaşta olan  zemin kaplamasıdır.yapılacak yere ve seçilecek malzemeye göre değişir, iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak zemine uygulanır. Ahşap parke görümlü desenleri ile estetik görünüm sağlar.

Mineflo Zemin kaplama Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında yer kaplama çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir,çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür. Mineflo Zemin kaplama uygundur ve halk arasında fiyatı ucuz olduğundan oldukça fazla tercih edilmektedir. Düzgün bir şekilde uygulanan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir kaliteli bir görünüme de sahip olunur.

Yer Döşemesi ürünleri en ucuz fiyatlara, çeşitli renk ve modelleri ile kalite ve güven çerçevesinde mağazamızda oldukça uygundur ve halk arasında fiyatı ucuz olduğundan oldukça fazla tercih edilmektedir. Düzgün bir şekilde uygulanan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir kaliteli bir görünüme de sahip olunur. yer kaplama malzemeleri evlerde ve hafif yaya trafiği olan ticari alanlarda kullanılmaktadır. yer kaplama düz  ve ahşap görümlü desenleri üretilmektedir.Mineflo zemin kaplama Konut tipi olarak üretilen bu malzemelerin piyasada farklı türleri var 2mm  kalınlıklarda yer döşemeleri bulunmaktadır.Zemine özel tutkalı  sürülerek yapıştırılan bir zemin kaplamasıdır, Ve kötü görünümlü tablo betonun üzerine estetik bir görünüm veren ister ahşap ister taş desenlere sahip olan bir zemin kaplama türüdür fiyatları seçilen malzemenin modeline kalitesine ve yapılacak alanın metrajına göre değişir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.